İade-İptal Şartları

 Satın aldığınız Canlı Ders ürününü online olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde EV AKADEMİSİ’ne başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iadesini isteyebilirsiniz. 

     Ürün Bedelinin %10’u + (Ürün Bedelinin / Toplam Saat) * Kullanılan Ders Saati kadar ücretin iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır.

Satın aldığınız Video Ders ürünü, online olarak teslim aldığınız günden itibaren aynı gün içinde EV AKADEMİSİ'ne başvuruda bulunarak iade edebilirsiniz.
 
     Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.