Canlı Ders Paketleri

Canlı Ders Paketleri Nasıl Satın Alınır?
1. Canlı Ders Paketleri başlığını sonrasında satın almak istediğiniz canlı ders paket kategorisini tıklayınız.


2. Paket detaylarını, ders programını, ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Paketi satın almak için  Satın Al  düğmesini tıklayınız.  


3. İndirim kodunuz varsa İndirim Kodu Kullan'ı işaretleyerek kodunuzu giriniz.   ÖDEME YAP    düğmesini tıklayarak ödeme aşamasına geçiniz.


4. Ödeme işlemini gerçekleştirmek için oturum açmanız gerekmektedir. Kayıtlı kullanıcı iseniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz. Yeni kayıt olmak için   Kayıt Ol   düğmesini tıklayınız.


5. Oturum açtıktan sonra kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini tamamlayınız. Kredi kartı bilgileriniz evakademisi.com, evakademisi.net üzerinde kurulu olan 3 farklı SSL ile korunmaktadır ve bilgileriniz evakademisi.com, evakademisi.net sunucularında kesinlikle tutulmamaktadır.


6. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra satın almış olduğunuz paket hesabınıza tanımlanacaktır. Satın alınan paketin başlama tarihinden itibaren canlı deslere katılabilir ve dersleri tekrar izleyebilirsiniz. Canlı ders tarihlerini ve başlama saatlerini Ev Akademisi web sitesinden takip edebilirsiniz.